خدمات مالیاتی

آشنایی با خدمات

افتخار مجموعه آقاي_حسابدار اين است که تاکنون در حل صدها پرونده مالیاتی با موضوعات مختلف، موفق و سربلند بوده است. در هر صنفی که هستید، متخصصان مجموعه آقاي_حسابدار نقشه راه مالیاتی شرکت شما را در قالب خدمت مشاوره مالیاتی ترسیم می‌کنند. با ما همیشه در مسیر امن مالیاتی حرکت می‌کنید.

نقشه راه مالیاتی یا برنامه‌ریزی مالیاتی (Tax Planning) به‌معنای تجزیه و تحلیل یک طرح درآمدی یا وضعیت مالی شرکت از دیدگاه مالیاتی است.
هدف از برنامه‌ریزی مالیاتی، اطمینان از این است که وضعیت مالیاتی شرکت در امن‌ترین و بهینه‌ترین حالت ممکن قرار بگیرد؛ و همه عناصر برنامه‌ی مالی در همین راستا تنظیم شوند. در این برنامه‌ریزی مواردی ازجمله زمان‌بندی و میزان درآمد، زمان‌بندی خرید و برنامه‌ریزی برای سایر هزینه‌ها لحاظ می‌شوند.
چرا باید نقشه راه مالیاتی داشته باشیم؟
بسیاری از متقاضیان خدماتی مالیاتی ما، شرکت‌هایی بودند که پس از چندین سال فعالیت، یکباره با مشکلات مالیاتی جدی روبه‌رو شدند. آنها برای حل این مشکلات به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مالياتي رو آورده‌اند.
ما در مجموعه آقاي_حسابدار، با بررسی این شرکت‌ها به این نتیجه رسیدیم که اکثر آنها بلافاصله پس از شروعِ فعالیت خود، در زمینه حسابداری و مالیاتی اشتباهات به‌ظاهر کوچکی مرتکب شده‌اند که تبعات بزرگی در پی داشته است. این اشتباهات منجر به پرداخت جریمه‌های مالیاتی سنگینی شده؛ این جریمه‌ها حتی برای کسب‌وکارهای کوچک نیز بسیار قابل توجه بوده‌اند.
نکته مهم اینجاست که شما از اکثر اتفاقات بد مالیاتی که برای کسب‌وکارتان می‌افتد، حداقل یک تا دو سال بعد مطلع می‌شوید؛ به زبان ساده‌تر اگر شرکت‌تان امروز ناخواسته و بدون اطلاع دقیق از قوانین، یک اشتباه مالیاتی انجام دهد، متاسفانه شما حداقل تا یکی، دو سال آینده و چه بسا تا چندین سال بعد، از این اشتباه باخبر نمی‌شوید.
در حقیقت وقتی این مشکلات نمود پیدا می‌کنند که باید هزینه و زمان زیادی صرف اعتراض و رسیدگی به پرونده‌های مالیاتی کنید؛ البته تضمینی هم نیست که در این راه موفق شوید. کارتان وقتی سخت‌تر خواهد شد که مسئول قبلی حسابداری و امور مالیاتی مدتی است از شرکتتان رفته و دستتان برای پیگیری و اثبات ادعا در این پرونده‌ها تا حد بسیار زیادی بسته است.

تنظیم نقشه راه مالیاتی شما در بخش مشاوره مالیاتی

مجموعه آقاي_حسابدار سرویس مشاوره مالیاتی دقیقی پایه‌گذاری کرده‌است؛ با ترسیم نقشه راه مالیاتی، امن‌ترین مسیر مالیاتی را به‌شکل مخصوص و برای شرکت شما طراحي مي شود. این نقشه یک زبان واحد مالیاتی فارغ از گذر زمان است. همچنین وابسته به افراد تیم حسابداری شما نیست و تغییرات درون‌سازمانی در آن اختلالی ایجاد نخواهد کرد. دقیقا برای شرکت شما ترسیم می‌شود. تصمیم‌های حیاتی در این زمینه را از قبل و متناسب با شرکت شما اتخاذ می‌کند تا در این مسیر دچار مشکلات رایج دست‌و‌پاگیر نشوید.
از جمله زیرمجموعه‌های این نقشه راه و خدمات مشاوره مالیاتی ما این موارد هستند:
• نحوه‌ تنظیم صورت‌های خریدوفروش؛
• تنظیم فرمت فاکتورها؛
• نحوه‌ گردش پول در شرکت؛
• نحوه انعکاس درست رویدادها در دفاتر قانونی شرکت؛
• تعریف مدل فروش با کمترین آسیب‌پذیری مالیاتی؛
• و موارد دقیق دیگری که حاصل سال‌ها تجربه ماست و به شما تقدیم خواهيم كرد.
متخصصان مجموعه آقاي_حسابدار، بر قوانین و تغییرات اصول و سیستم مالیاتی تسلط کامل دارند. بهترین مشاوره مالیاتی را با توجه به مقتضیات حوزه مالیاتی کسب‌وکار شما ترسیم می‌کنند. همچنین شما را در مسیر تجارتی امن و عاری از هرگونه استرس و خطر مالیاتی هدایت می‌کنند.

حل‌وفصل پرونده‌های مالیاتی شما در مجموعه آقاي_حسابدار

ماليات خانه های خالي صاحبان کسب‌وکار تصور می‌کنند اگر «سازمان امور مالیاتی کشور» برای آنها جریمه مالیاتی در نظر بگیرد، دیگر راه برگشتی نیست؛ اما متخصصان ما بارها ثابت کرده‌اند بسیاری از این اشتباهات را می‌توان اصلاح کرد و نتایج پرونده‌های مالیاتی را تغییر داد.
اگر شما هم دچار مشکلات مالیاتی شده‌اید؛ نگران نباشید؛ ما برای رفع این مشکلات در همه مراحل کنارتان هستیم:
• بررسی پرونده‌های مالیاتی؛
• ثبت اعتراض؛
• تنظیم لایحه دفاعی برای طرح و ارائه به هیئت‌ها و کمیسیون‌های مالیاتی کشور و دفاع از پرونده.
کافی است این موارد را به ما بسپارید .

فرم زیر را برای مشاوره تکمیل نمایید