خدمات حسابداری

آشنایی با خدمات حسابداری

کسب‌ و کارها در هر نوع و اندازه‌ ای به اطلاعات مالی دقیق از فعالیت‌های روزانه احتیاج دارند تا بتوانند از فرصت‌ها بهره‌برداری کنند و سودآوری بیشتری داشته باشند، همچنین تهدیدات مالی رو قبل از اینکه به بحران تبدیل شوند شناسایی کنند.

کسب‌ و کارها در هر نوع و اندازه‌ ای به اطلاعات مالی دقیق از فعالیت‌های روزانه احتیاج دارند تا بتوانند از فرصت‌ها بهره‌برداری کنند و سودآوری بیشتری داشته باشند، همچنین تهدیدات مالی رو قبل از اینکه به بحران تبدیل شوند شناسایی کنند. ما متخصصان حسابداری خود را در اختیار شما می‌گذاریم تا شما بتوانید بر ساختن یک کسب و کار قدرتمند تمرکز کنید.
در اینجا با برخی از خدمات مجموعه آقای حسابدار آشنا شوید
1- طراحی سیستم اطلاعات حسابداری
دادهای حسابداری برای اینکه بتواند به اطلاعات مفید تبدیل گردد می بایست در یک چهارچوب مناسب قرار گیرد. طراحی سیستم مالی اختصاصی این امکان را به مدیران می دهد که در سریع ترین زمان ممکن به اطلاعات مناسب برای تصمیمات خود دست یابند.
2- ثبت رویدادهای مالی شرکت و تنظیم دفاتر حسابداری مطابق استانداردها
حسابداری را به طور کلی می‌توان ثبت رویدادهای مالی تعریف کرد. تمامی اتفاقات روزانه شرکت شما رویدادهای مالی محسوب می‌شوند. نکته مهم اینجاست که بسیاری از خطاهای حسابداری زمانی رخ می‌دهند که این اسناد طبق یک زبان واحد ثبت نشوند و به تبع آن، گزارش ‌های مالی استخراج شده نیز اشتباه خواهند بود که منجربه تصمیم‌گیری‌های اشتباه نیز خواهند شد.
حسابداران حرفه‌ای در مجموعه #آقای_حسابدار در زمان مناسب تمامی رویدادهای مالی شرکت شما را مطابق استانداردهای حسابداری و تحت سرفصل‌های درست ثبت و طبقه‌بندی می‌کنند.
3- تنظیم و ارائه صورت‌های مالی مطابق استانداردهای حسابداری ایران
در دوران فعالیت خود بارها تجربه کرده‌ام که اغلب مدیران با دیدن صورت‌های مالی شرکت شوکه می‌شوند و درمی‌یابند که مسیری که پیش گرفته‌اند چقدر از مسیر برنامه‌ریزی شده انحراف دارد. ما در تدبیر حساب علاوه بر ارائه صورت‌های مالی زیر، شما را در تحلیل آنها نیز یاری می‌کنیم.
1-3تنظیم و ارائه ترازنامه یا صورت وضعیت مالی
2-3صورت سود و زیان (صورت عملکرد مالی)
3-3صورت جریان وجوه نقد
4- طراحی سیستم حقوق و دستمزد و اجرای آن
تهیه و تنظیم لیست‌های حقوق و دستمزد پیچیدگی‌های خاص خود را دارد که عدم رعایت قوانین و مقررات مربوط به آن شرکتها را دچار چالشهای اساسی می نماید.
مجموعه #آقای_حسابدار برای آسایش مدیران این طراحی را یک خدمت مستقل ارائه می دهد.
5- دیگر خدمات حسابداری ما در مجموعه آقای حسابدار
ما در مجموعه آقای حسابدار با توجه به نیاز شما انواع گزارشها و خدمات مالی را به صورت اختصاصی برای شما طراحی می کنیم.
6- عنوان بهره‌گیری از یک تیم متخصص به‌جای اعزام حسابدار تمام‌وقت
تصور غلط برخی از شرکت‌ها این است که اعزام یک حسابدار به‌صورت تمام‌وقت سبب می‌شود که کارها بهتر و دقیق‌تر انجام شود و شرایط بیشتر تحت کنترل باشد. اما امروزه با گسترش ارتباطات، دیگر نیازی به حضور یک حسابدار یا مدیر مالی تمام‌وقت در شرکت نیست. شما برای بهره‌گیری از یک تیم خدمات حسابداری متشکل از افراد خبره در این زمینه می‌توانید از تخصص چندین نفر با کمترین هزینه بهره ببرید. در این حالت دپارتمان حسابداری شرکتِ شما را چندین نفر پیش می‌برند که هریک در ‌بخشی از این خدمات متخصص هستند اما در واقع هزینه نهایی کمتر از حالتی می‌شود که یک یا چند نفر به‌صورت تمام وقت به شرکت شما اعزام و مشغول به کار شوند.

فرم زیر را برای مشاوره تکمیل نمایید