خدمات حسابداری

آشنایی با خدمات حسابداری

کسب‌ و کارها در هر نوع و اندازه‌ ای به اطلاعات مالی دقیق از فعالیت‌های روزانه احتیاج دارند تا بتوانند از فرصت‌ها بهره‌برداری کنند و سودآوری بیشتری داشته باشند، همچنین تهدیدات مالی رو قبل از اینکه به بحران تبدیل شوند شناسایی کنند.

کسب‌ و کارها در هر نوع و اندازه‌ ای به اطلاعات مالی دقیق از فعالیت‌های روزانه احتیاج دارند تا بتوانند از فرصت‌ها بهره‌برداری کنند و سودآوری بیشتری داشته باشند، همچنین تهدیدات مالی رو قبل از اینکه به بحران تبدیل شوند شناسایی کنند. ما متخصصان حسابداری خود را در اختیار شما می‌گذاریم تا شما بتوانید بر ساختن یک کسب و کار قدرتمند تمرکز کنید.
در اينجا با برخي از خدمات مجموعه آقای حسابدار آشنا شويد
1- طراحی سیستم اطلاعات حسابداری
دادهاي حسابداري براي اينكه بتواند به اطلاعات مفيد تبديل گردد مي بايست در يك چهارچوب مناسب قرار گيرد. طراحي سيستم مالي اختصاصي اين امكان را به مديران مي دهد كه در سريع ترين زمان ممكن به اطلاعات مناسب براي تصميمات خود دست يابند.
2- ثبت رویدادهای مالی شرکت و تنظیم دفاتر حسابداری مطابق استانداردها
حسابداری را به طور کلی می‌توان ثبت رویدادهای مالی تعریف کرد. تمامی اتفاقات روزانه شرکت شما رویدادهای مالی محسوب می‌شوند. نکته مهم اینجاست که بسیاری از خطاهای حسابداری زمانی رخ می‌دهند که این اسناد طبق یک زبان واحد ثبت نشوند و به تبع آن، گزارش ‌های مالی استخراج شده نیز اشتباه خواهند بود که منجربه تصمیم‌گیری‌های اشتباه نیز خواهند شد.
حسابداران حرفه‌ای در مجموعه #آقاي_حسابدار در زمان مناسب تمامی رویدادهای مالی شرکت شما را مطابق استانداردهای حسابداری و تحت سرفصل‌های درست ثبت و طبقه‌بندی می‌کنند.
3- تنظیم و ارائه صورت‌های مالی مطابق استانداردهای حسابداری ايران
در دوران فعاليت خود بارها تجربه کرده‌ام که اغلب مدیران با دیدن صورت‌های مالی شرکت شوکه می‌شوند و درمی‌یابند که مسیری که پیش گرفته‌اند چقدر از مسیر برنامه‌ریزی شده انحراف دارد. ما در تدبیر حساب علاوه بر ارائه صورت‌های مالی زیر، شما را در تحلیل آنها نيز یاری می‌کنیم.
1-3تنظیم و ارائه ترازنامه یا صورت وضعیت مالی
2-3صورت سود و زیان (صورت عملکرد مالی)
3-3صورت جریان وجوه نقد
4- طراحی سیستم حقوق و دستمزد و اجرای آن
تهیه و تنظیم لیست‌های حقوق و دستمزد پیچیدگی‌های خاص خود را دارد كه عدم رعايت قوانين و مقررات مربوط به آن شركتها را دچار چالشهاي اساسي مي نمايد.
مجموعه #آقاي_حسابدار براي آسايش مديران اين طراحي را يك خدمت مستقل ارائه مي دهد.
5- دیگر خدمات حسابداری ما در مجموعه آقای حسابدار
ما در مجموعه آقاي حسابدار با توجه به نياز شما انواع گزارشها و خدمات مالي را به صورت اختصاصي براي شما طراحي مي كنيم.
6- عنوان بهره‌گیری از یک تیم متخصص به‌جای اعزام حسابدار تمام‌وقت
تصور غلط برخی از شرکت‌ها این است که اعزام یک حسابدار به‌صورت تمام‌وقت سبب می‌شود که کارها بهتر و دقیق‌تر انجام شود و شرایط بیشتر تحت کنترل باشد. اما امروزه با گسترش ارتباطات، دیگر نیازی به حضور یک حسابدار یا مدیر مالی تمام‌وقت در شرکت نیست. شما برای بهره‌گیری از یک تیم خدمات حسابداری متشکل از افراد خبره در این زمینه می‌توانید از تخصص چندین نفر با کمترین هزینه بهره ببرید. در این حالت دپارتمان حسابداری شرکتِ شما را چندین نفر پیش می‌برند که هریک در ‌بخشی از این خدمات متخصص هستند اما در واقع هزینه نهایی کمتر از حالتی می‌شود که یک یا چند نفر به‌صورت تمام وقت به شرکت شما اعزام و مشغول به کار شوند.

فرم زیر را برای مشاوره تکمیل نمایید