معرفی آقای حسابدار ایران

جواد علایی نسب

آقای حسابدار کیست؟

برند آقای حسابدار چطور به وجود آمد؟

به مجموعه آقای حسابدار خوش آمدید

امروز میخواهیم آقای حسابدار را بهتر بشناسیم

سلام من جواد علائی نسب هستم ، همان آقای حسابدار ابتدا یکم از سوابق تحصیلم میگم تا من را بهتر بشناسید . از سال 1380 تحصیل در حوزه حسابدار را آغاز کردم .

دانشگاه شهید بابایی قزوین – دانشگاه مازندران و دانشگاه آزاد باراجین دانشگاه های هستند که در آن مشغول به تحصیل بودم.  تحصیل و کار همزمان باعث شد که حسابداری در تک تک سلولهای بدنم حک بشه ، از سال 1380 تا به امروز همواره در حال یادگرفتن حسابداری بودم بسیاری از دوره های تخصصی حسابداری را گذراندم و الان تصمیم دارم که حسابداری را به تمام مردم با عشق و علاقه آموزش بدم قرار نیست که فقط به حسابدارها آموزش بدم میخواهم همه از دانش و تجربیاتم استفاده کنند ، مدیران ، کارآفرینان ، بازرگانان ، تجار و… همه می توانند از این آموزش ها استفاده کنند آموزش های که می خوام اینجا بزارم برای همه کاربرد دارد.

علاقمندم که دانشم به کمک کسب و کار ها بیاد و شاهد رشد و توسعه اونها باشم . با این کار میخواهم دین خودم را به جامعه ای که در آن رشد کردم اداء کنم.

آقای حسابدار کجا آغاز شد

در سال 1399 بعد از حدود دو دهه فعالیت حسابداری تصمیم گرفتم که شرکت خدمات حسابداری و حسابرسی خودم را بعد از چندین سال فعالیت گسترش بدهم مطالعات و طرح های زیادی را بررسی کردم تصمیم گرفتم که برند سازی کنم تقریبا باید بگم در سبک کار ما خیلی برند سازی انجام نشده تا الان بسیاری از کسب و کارها به اعتبارات فردی خلاصه میشود ( همان کاری که ما سالها انجام داده بودیم ) تصمیم گرفتیم که برند سازی کنم پس از کلی جلسه و برنامه ریزی برند آقای حسابدار متولد شد . 

چند ماهی تلاش برای ثبت برند بودیم و حالا برند ما با شکل کاملا قانونی متولد شد تمام حق و حقوق مادی و معنوی این برند  آقای حسابدار برای شرکت حسابگران آسمان تراز هست و این برند قرار هست که حالا حالا در آسمان حسابداری کشور بدرخشد در آینده از آقای حسابدار بیشتر خواهید شنید  ما را دنبال کنید تا بروز باشید.

از می خواید بروز باشید حتما ما را دنبال کنید.

نویسنده : آقای حسابدار

فرم درخواست شما با موفقیت ارسال شد. به زودی با شما تماس میگیریم

question